Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Як на Вашу думку, чи потрібний науково-технічний напрям сучасним дітям (учням)?
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Неділя, 19.05.2024, 13:12
  Вітаю Вас Гість | RSS
  Головна | Реєстрація | Вхід
  ШЕПЕТІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

  Учити дитину жити в соціумі;

  дати можливість творити, розвиватися, формувати свою індивідуальність;

  цікаво і захоплююче проводити своє дозвілля;

  примножувати те, що закладено у дитині природою;

  орієнтуватися у безмежному просторі науково-технічного прогресу.

   

   

  Історія Центру науково-технічної творчості тісно переплетена з історією рідного краю – Шепетівщини, і почалася зі створенням станції юних техніків на базі приміщення будинку культури 20 грудня 1969 р., в космічну еру яка сприяла бурхливому розвитку мережі ракетно-космічних гуртків. Юні техніки працювали над створенням штучного інтелекту, моделювали автомобілі, кораблі.

  З 1975 р. СЮТ переведена у нове типове приміщення по вул. К. Маркса, 48. У ці роки юні техніки взяли курс на раціоналізацію та винахідництво та на виконання спортивних розрядів. Брали участь у республіканських змаганнях. На ко¬лективній радіостанції, яка функціонувала з 1978 року, було проведено зв'язок з багатьма країнами світу в ефірі.

  У 1992 році СЮТ було перейменовано на Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, який став базою для розвитку науково-технічної творчості міста, школою розвитку соціальної зрілості.

  Новий час спонукав Центр до спрямування діяльності на пошук і підтримку юних талантів, інтелектуально-обдарованої молоді, вивчення освітніх потреб, потреб ринку праці, задоволення професійних спрямувань особистості, забезпечення безперервної освіти.

  Педколектив з року в рік продовжує невпинно працювати над проблемою по створенню на базі закладу комфортного діяльнісно-розвиваючого середовища для особистісного зростання кожного вихованця, шляхом суттєвого розширення спектру освітніх послуг, оновлення й інноваційного осучаснення діяльнісного змісту використовуваних форм і методів роботи , що в свою чергу позитивно впливає на збільшення динаміки кількісного складу залучення дітей різновікових категорій до занять у ЦНТТУМ.

  Реалізовуючи державну політику у сфері позашкільної освіти її правові, соціально-економічні, організаційні, освітні та правові засади Центр ставить мету і завдання:

  • запровадження активних форм позашкільної освіти з дітьми та молоддю, розширення діапазону якісних освітніх послуг щодо розвитку здібностей та обдарувань вихованців, слухачів;

  • формування широкого світогляду;

  • виховання потреби ведення здорового способу життя;

  • організація допрофесійної підготовки;

  • організація науково-дослідної, експериментальної роботи.

  Зараз Центр науково-технічної творчості учнівської молоді - це навчальний заклад, що забезпечує розвиток обдарованих та здібних дітей Шепетівщини, здобуття вихованцями додаткової технічної освіти.

  У ЦНТТУМ широкого поширення набула результативна участь вихованців закладу в обласних та всеукраїнських змаганнях з технічного напряму.

   

  Шепетівський центр науково-технічної творчості учнівської молоді © 2024
  Створити безкоштовний сайт на uCoz